47961
2571
637627
یکشنبه 19 ارديبهشت 1400
 
   
(288)
كامپيوتر
(126)
آموزش
(116)
املاك
(91)
اتومبيل
(764)
لوازم
(511)
خدمات
(48)
بازار كار
(518)
صنعت
(33)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
 

آمار روزانه

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
02/20
0
11081
133
02/19
2
124231
414
02/18
2
240517
4562
02/17
1
39765
360
02/16
0
31418
339
 

عناصر اساسی طراحی خانه معاصر و مدرن

وقتی به طراحی خانه های مدرن یا فایبر سمنت برد نگاه می کنید ، ممکن است متوجه شوید که این دو اصطلاح اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. در حالی که کلمات در اصطلاح نامه به عنوان مترادف ذکر شده اند ، سبک های مرتبط همان چیز نیستند و از نظر روش های معنادار متفاوت هستند.

فایبر سمنت برذ

معماری خانه معاصر و مدرن دارای تاریخچه ای غنی است و می توان از هر دو سبک برای تولید خانه های باورنکردنی استفاده کرد. با این حال ، اگر یک خانه معاصر می خواهید ، اما یک خانه مدرن می خواهید (یا بالعکس) ، ممکن است همان چیزی نباشد که در ذهن داشتید. در اینجا هر آنچه در مورد طراحی مدرن و مدرن برای خانه یا بازسازی جدید خود باید بدانید آورده شده است.

طراحی مدرن در مقابل خانه معاصر فایبر سمنت برد

طراحی مدرن به سبک معماری از اوایل تا اواسط قرن بیستم اشاره دارد. طراحان و معماران ، مانند میس ون در روه ، در سالهای پیش از جنگ جهانی دوم پیشگام آن بودند و در دهه 1950 محبوبیت آن در آمریکای شمالی منفجر شد. این زمانی است که فضای داخلی مدرن به طور گسترده در فضای مسکونی پذیرفته شد.

از طرف دیگر ، طراحی معاصر همان چیزی است که هم اکنون در حال ظهور است. این سبک به طور مداوم در حال تکامل است و قبلاً انجام نشده است.

به این ترتیب به این فکر کنید: در آغاز کار  با فایبر سمنت برد ، طراحی مدرن معاصر تلقی می شده است.

فایبر سمنت برد طراحی خانه مدرن

بسیاری از افراد به دلیل محبوبیت طراحی مدرن در دهه های 1950 و 1960 ، آن را تشخیص خواهند داد. این سبک در نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و در زندگی واقعی نشان داده می شود (بسیاری از ساختارهای ساخته شده در این دوران امروزه همچنان مورد استفاده قرار می گیرند).

از کجا می دانید طراحی خانه مدرن است؟ سبک را می توان با چند عنصر مشترک مشخص کرد ، از جمله:

- مصالح سودمند مانند شیشه ، فولاد ، بتن مسلح ، چوب ، به همراه معادل های مدرن آنها ، مانند مواد فایبر سمنت برد الیاف.

- سقف های مسطح و گسترده ، و یا زاویه دار چشمگیر.

- یک فلسفه مینیمالیستی ، معروف توسط ون در روهه به عنوان "کمتر بیشتر است."

برای نمای داخلی خانه های مدرن به معنای نسبت هندسی ، پنجره های بزرگ و تزئینات داخلی و خارجی است. امروزه اگر خانه از نزدیک با این اصول از سبک مدرنیست اولیه پیروی کند ، یک خانه "مدرن" است.

نمونه های طراحی خانه مدرن

طراحی خانه مدرن با فایبر سمنت برد پانل

فایبر سمنت برد

سمنت برد

فایبر سمنت

طبیعت که به طور مداوم در حال تکامل طراحی معاصر است ، به این معناست که این سبک می تواند فایبر سمنت برد زیادی را شامل شود و اشکال مختلفی به خود بگیرد. این نوع طراحی در هیچ سبک یا شکل خاصی قفل نمی شود - این یک خالص ناب است. با این حال ، هنوز هم می تواند فایبر سمنت برد معماری سنتی را وام بگیرد.

طراحی خانه معاصر - هر آنچه در این لحظه ممکن است باشد - همه چیز درباره آنچه اکنون اتفاق می افتد است. به عنوان یک صاحب خانه ، پذیرفتن طراحی معاصر بدان معنی است که شما و تیم طراحی شما فضای تقریباً بی نهایت برای آزمایش دارید.

نمونه های طراحی معاصر

چرا مدرن و معاصر به جای یکدیگر استفاده می شوند؟

فایبر سمنت برد مدرن

سمنت برد مدرن

فایبر سمنت برد مدرن

بیشتر سبک های طراحی از دوره های گذشته ساخته می شوند و از اشکال معماری کلاسیک ناشی می شوند. این قوانین ، از جمله اصول تناسب و مقیاس مورد توافق ، آزمایش زمان کرده اند زیرا به فضاهایی منجر می شوند که قرار گرفتن در آنها احساس خوبی داشته باشد.

طراحی مدرن - با اتاق های گسترده ، باز و پر از نور - باعث خانه های بسیاری از افراد می شود زندگی عالی احساس می شود. به همین دلیل است که امروزه این سبک محبوب است و به همین دلیل طراحان معاصر برای ایجاد چیز جدید اغلب به اصول طراحی مدرن اعتماد می کنند. سبک خانه رعیتی مدرن یک نمونه اخیر، و به طور گسترده ای در آغوش گرفت، است. این محبوب است زیرا احساسات راحتی را با طراوت و معماری مدرن ترکیب می کند. این در جامعه طراحی به عنوان "سبک انتقالی" شناخته می شود.

چگونه می توان به نمای خارجی مدرن یا فایبر سمنت برد دست یافت

استفاده از انواع مواد بیرونی یک روش عالی برای ترکیب طراحی مدرن یا مدرن در خانه شماست. این عمل بدون اینکه در سطح بالایی قرار داشته باشد یا خیلی آینده نگرانه باشد ، تعریف و بافت بصری اضافه می کند.

محصولات جانبی فایبر سمنت برد الیاف جیمز هاردی برای این سبک ها مناسب است - به ویژه در بافت صاف. فایبر سمنت برد عمودی HardiePanel® را می توان به روشی مینیمالیستی ، که مشخصه ای از طراحی های مدرن (و برخی معاصر) است ، به کار برد.

همچنین ممکن است هر یک از محصولات برتر را در مجموعه Aspyre توسط James Hardie® در نظر بگیرید. فایبر سمنت برد دامان Artisan® را می توان با گوشه های خرد شده استفاده کرد ، که در نتیجه به زیبایی جلوه می کند. و ، سیستم پانل Reveal® انواع گزینه های سبک و جهت دهی را ارائه می دهد.

با دیدن خانه هایی به این سبک در گالری ایده های جانبی خانه ما ، از طراحی خانه مدرن یا معاصر خود الهام بگیرید.

تولید محتوا، خرید بک لینک و رپورتاز آگهی
ویدا علیپور 0914.411.8533