47961
2571
637620
یکشنبه 19 ارديبهشت 1400
 
   
(288)
كامپيوتر
(126)
آموزش
(116)
املاك
(91)
اتومبيل
(764)
لوازم
(511)
خدمات
(48)
بازار كار
(518)
صنعت
(33)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
 

آمار روزانه

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
02/20
0
7060
90
02/19
2
124231
414
02/18
2
240517
4562
02/17
1
39765
360
02/16
0
31418
339
 

فایبر سمنت برد چیست و بکار گیری سمنت برد در زیبا شدن نما

ایجاد سمنت برد رویایی شانس شما برای زنده کردن ایده ها و چشم اندازهای شما است. در طول راه ، شما باید در مورد جزئیات باورنکردنی تصمیم گیری کنید - از شیر آب و وسایل گرفته تا فایبر سمنت برد و پنجره ها.

سمنت برد

طراح سمنت برد شما می تواند راهنمای شما در این فرآیند باشد. اما ، قبل از اینکه بتوانید بسته بندی کنید و در سمنت برد رویایی خود مستقر شوید ، باید خواسته های خود را به وضوح به طراح خود بگویید. هرچه دید شما در ترجمه کمتر از بین برود ، از سمنت برد تمام شده خود رضایت بیشتری خواهید داشت.

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا به فکر طراحی رویای خود باشید و برای جلسه اولیه آماده شوید. در اینجا پنج نکته تخصصی برای کمک به شما و تیم طراحی شما در یک صفحه آورده شده است.

فایبر سمنت برد

1. برای انتخاب فایبر سمنت برد با اعضای خانواده تبادل نظر کنید

اگر همسر یا همسری دارید ، یک راه عالی برای آماده سازی گفتگوهای صریح با طراح این است که ابتدا در مورد انتظارات فردی خود با یکدیگر صحبت کنید. این شامل موارد زیر است:

- رقم بودجه خود را کشف کنید - برنامه ریزی کنید که محدوده ای واقعی و مشخص داشته باشید.

- ایجاد لیستی از موارد ضروری ، مورد پسندها ، اگر می توانیم ، و هرگز همیشه.

- بحث درباره س questionsالات اساسی ، مانند "ما چه چیزی می سازیم؟" ، "چرا آن را می سازیم؟" و "چگونه سبک کامل خود را توصیف می کنیم؟"

"هدف این است که با یک دیدگاه مشترک و روشن ، به مشاوره اولیه برسیم. هرچه اجماع بیشتری داشته باشید ، بهتر است. شما لازم نیست که با یک پالت رنگ کامل آمده است، اما بحث در مورد سوالات اساسی در مورد سمنت برد شما کمک خواهد کرد که روند کارآمد تر و کم دردسرتر - و به پایان می رسد تا آن را سرگرم کننده تر، "می گوید الیس مک کوردی از الیس مک کوردی صفحه اصلی طراحی .

فایبر سمنت برد

2 .در اجرای فایبر سمنت برد هر آنچه فکر میکنید نیاز است را مطرح کنید

در روزها یا هفته های منتهی به اولین جلسه خود ، نوشتن کلمات ، سبک ها و خواسته های خاصی را که برای سمنت برد جدید خود دارید شروع کنید. تا آنجا که ممکن است دقیق ، توصیفی و متمرکز باشید.

این به شما کمک می کند تا افکار خود را برای جلسه سازماندهی کنید. وقتی روز فرا می رسد ، باید آزاد باشید که خیلی صحبت کنید - نه تنها در مورد سمنت برد جدید ، بلکه در مورد زندگی و برنامه های آینده.

"من می خواهم در مورد سبک زندگی شما بشنوم. من می خواهم صفتهایی را بشنوم که به شما کمک می کنند تا توضیح دهید ، می خواهید سمنت برد شما چه حسی داشته باشد و می خواهید از حاشیه آن چه شکلی به نظر برسد. "می گوید Piper Stromatt ، مدیر طراحی ، بنیانگذار و شریک Boutique Living by Curate ، طراحی کیست تصویر اصلی بالا است.

هنگام صحبت ، به خاطر داشته باشید که طراح شما در حال یادداشت برداری است - کلمات کلیدی و سرنخ هایی را که از آنها برای ساختن برنامه استفاده می کند ، انتخاب می کند.

مک کوردی مشتریان خود را تشویق می کند تا جزئیات را از جمله اینکه چند بار آنها را سرگرم می کنند ، اینکه خانواده ای دارند یا قصد تشکیل خانواده دارند ، و اطلاعات مربوط به شغلشان را به اشتراک بگذارند - همه این جزئیات تا تصویر طراحی بزرگتر نردبان هستند.

به عبارت دیگر: اگر برای زندگی شما مهم باشد ، برای طراحی سمنت برد شما نیز مهم خواهد بود.

یک طراحی سمنت برد بیرونی که نمای مدرنی با نمای فایبر سمنت برد پانل دارد.عکس از طریق Elyse McCurdy Designs Home

سمنت برد

3 . فایبر سمنت برد قبل از اجرا با اپراتوردر میان بگذارید

همیشه درمورد آنچه می خواهید نیست - آنچه را که نمی خواهید می تواند به همان اندازه مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که معاملات خود را برای سمنت برد جدید خود و مواردی که واقعاً در مورد سمنت برد فعلی خود دوست ندارید ، یادداشت یا صدا کنید.

طراح شما فکر نمی کند شما اعتراض دارید. آنها در حال طراحی روش هایی برای بهبود برنامه های سمنت برد رویایی شما هستند.

مک کوردی گفت: "طراح شما با چشمانی تازه وارد می شود و می تواند فرصت هایی را ببینید که شاید آنها را نمی بینید." "ما حل مسئله هستیم و می توانیم به شما کمک کنیم معما را کنار هم قرار دهید."

4- در اجرای سمنت برد به اندازه درون به بیرون نیز فکر کنید

همانطور که طوفان فکری می کنید ، طراح شما همچنین نحوه تعادل فضای داخلی سمنت برد شما را با فضای بیرونی و بالعکس در نظر خواهد گرفت. این به شما کمک می کند تا یک نگاه کلی ایجاد کنید و از عدم تطابق جلوگیری کنید. به عنوان مثال ، فضای داخلی کابین چوبی دقیقاً با نمای بیرونی سمنت برد مدرن مطابقت ندارد.

استرومات گفت: "برای شروع طراحی ، من معمولاً از مشتریان می خواهم که فضای داخلی کامل خود را توصیف کنند." "اگر آنها به من بگویند که یک زیبایی داخلی کوهستانی را می خواهند ، سوال بعدی این است که آیا آنها می خواهند بیرون نیز به چه صورت باشد. این امر رنگ هایی را که در خارج استفاده می کنیم ، جهت فایبر سمنت برد ، مواد خارجی مورد استفاده ما و مقادیر تناسب را در قسمت بیرونی دیکته می کند.

اگر نمی دانید چه نوع خاصی از مواد در خارج از سمنت برد شما وجود دارد نگران نباشید - به مشاوره تخصصی طراح خود اعتماد کنید.

استرومت می گوید: "ما همیشه مواد را نه فقط برای زیبایی بلکه برای دوام ، نگهداری کم ، مقاومت کلی در برابر رطوبت و تأثیر در طول عمر پیشنهاد می دهیم" ، و اضافه کرد که یکی از مواد خارجی مورد علاقه وی فایبر سمنت برد الیاف سیمان James Hardie® است.

5 . با تصاویر الهام بخش خود خلاق باشید

برای کمک به طراح خود در تنظیم دقیق برنامه های خود ، حتماً تمام تصاویر الهام بخشی را که جمع آوری کرده اید به اشتراک بگذارید. Stromatt می گوید ، فقط به عکس های کل سمنت برد احساس محدودیت نکنید - انواع عکس ها را ذخیره کنید.

"الهام از هر جایی می تواند باشد. این می تواند مکانی باشد که عاشق آن شده اید یا شیئی است که فقط با شما صحبت می کند. از نظر معماری ، این می تواند یک شیروانی ، یک پنجره ، تزئینات اطراف یک پنجره خاص یا یک سبک خاص از جانبداری باشد. " "هر تصویری که می توانید به ما بدهید به ما کمک می کند سبک شما را بهتر درک کنیم."

منبع : http://cement-board.ir