43412
2551
621603
دوشنبه 18 اسفند 1399
 
   
(267)
كامپيوتر
(126)
آموزش
(114)
املاك
(91)
اتومبيل
(754)
لوازم
(506)
خدمات
(47)
بازار كار
(525)
صنعت
(33)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
 

آمار روزانه

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
12/18
1
16277
145
12/17
0
47978
406
12/16
0
24193
156
12/15
0
23485
165
12/14
0
23844
2625
 

8 راز کلیدی برای کسب درآمد

1- اهداف‌تان را بنویسید

یک راز موفقیت در زندگی و کار این است که اهداف‌تان را بنویسید.

نوشتن اهداف فقط مربوط به پول و کار نیست. اهداف می‌تواند مربوط به زندگی زناشویی، درس و روابط شما نیز باشد.

اولین کاری که صبح انجام می‌دهید، تعیین می‌کند که روزتان چگونه قرار است باشد. ذهن‌تان را جوری برنامه‌ریزی کنید که از همان لحظه‌ی بیدارشدن در شرایطی قوی و توانا باشد؛ با این روش، قطعا یک روز عالی و مفید خواهید داشت. حالا چطور می‌توانید چنین شرایطی را برای خودتان ایجاد کنید؟

2- روی خودتان سرمایه گذاری کنید

سرمایه‌گذاری روی خودتان برای آینده کاری خودتان بسیار مهم است.

3- با استراحت کافی، خلاق‌تر شوید

حتی اگر شما اینطور فکر کنید که هیچ ربطی به کسب در آمد و کار شما ندارد ذهن آرام و یک بدن سالم مرحله اول برای کسب درآمد مناسب است‌.

4- برنامه ریزی فراموش نشود

آن دسته از کسانی که شب‌ها قبل از خواب برنامه روز بعدی خود را آماده می‌کنند می‌توانند به مراتب انسان‌های موفق‌تری باشند و بعد از مدتی می‌توانند پیشرفت‌ها و قدم‌های بزرگی در زندگی بردارند.

5- تلاش کنید اما زیاد هم نگران پول نباشید

تا جوان هستید هیچ فرصتی را از دست ندهید، حتی اگر از پایان راه مطمئن نیستید.

این سخن به این معنا نیست که شما در مسیرهایی قدم بگذارید که به طور واضح بی‌نتیجه هستند. منظور ریسک‌های حساب‌شده و هوشمند است.

این افکار بهترین راهی است که باعث می‌شود از فرصت‌های شغلی خود سود ببرید. به دنبال پول بودن، مخصوصاً اگر در ابتدای راه شغلی خود باشید، نتایج جالبی به دنبال ندارد. بهتر است مهارت‌ها و دانش خود را تقویت کنید که در بلندمدت، هم برایتان پول به همراه می‌آورد و هم شادی.

6- پشتکار مهمترین مسئله مسیر شماست

تفاوت شکست و پیروزی این است که بتوانید پس از زمین خوردن بلند شوید.

7-به ایده‌هایتان باور داشته باشید

باید علاقه شدیدی به کاری که می‌خواهید بکنید داشته باشید و بتوانید دیگران را هم به آن علاقه‌مند کنید. اگر یک ایده، ایده خوبی باشد، باید بتوانید آن را در دو یا سه جمله توضیح دهید و دو سه جمله خیلی راحت پشت یک پاکت نامه جا می‌شود

بعضی از افراد فکر کنند که پولدار شدن تنها برای افراد محدودی امکان پذیر است، اما لازم نیست ثروت را فقط پس اندازهای میلیاردی یا کارهایی با درآمدهای زیاد در نظر بگیریم.

8-افکار خود را تغییر دهید:

اگر فکر و رفتار شما درست مانند افراد فقیر است، پس مطمئن باشید همیشه فقیر خواهید ماند. افراد فقیر معمولا از سرمایه گذاری کردن می ترسند به جای آن که دنبال پس انداز و یک سرمایه گذاری هوشمندانه باشند تا به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کنند، بیشتر در تلاش هستند تا شغل بهتری پیدا کنند.
اگر همیشه با افکار منفی پیش بروید هیچ‌گاه نمی توانید به آن جایی که می خواهید برسید و همیشه پسرفت خواهید کرد حتی زمانی که پس انداز می کنید باید هوشمندانه این کار را شروع کنید.

9-وقت خود را تلف نکنید.

افراد پولدار دائما به این فکر می کنند که از زمان شان نهایت استفاده را ببرند. اما در مقابل انسان هایی که از وضع مالی نسبتا مناسبی برخوردار نیستند، نه تنها از زمانشان استفاده نمی کنند، بلکه دائما وقت خود را برای انجام کارهایی که هیچ کمکی به افزایش مهارت و میزان دریافتی شان نمی کند هدر می دهند و جالب اینجاست که توقع پولدار شدن هم دارند.

10- از چند جا درآمد به دست آورید

ببینید توانایی انجام دادن چه کارهایی را دارید که می توانید از آن ها درآمد کسب کنید. راز اصلی افراد پولدار موفق این است که به پول خود احترام می گذارند و پول های خود را در سرمایه گذاری هایی که می دانند سود زیادی از آن ها به دست نمی آید به هدر نمی دهند.

11- قدرت ریسک کردن داشته باشید

در واقع بلند پرواز باشید اما خیال پرداز نه. بعضی از افراد فقط به پولدار شدن فکر می کنند اما حتی حاضر نیستند، برای آن تلاشی بکنند. ریسک های معقول و عاقلانه باعث پیشرفت شما خواهند شد. در این میان امروزه راه های کسب در آمد بیشتر از فضای واقعی از طریق فضای مجازی به دست می آید. البته که همه ی ما طرفدار این هستیم که از راحت ترین راه ممکن پول بدست آوریم بدون اینکه وقت و اختیارمان دست شخص دیگری باشد.
پس قبول می کنیم موضوع برای دو دل شدن راجع به این اتفاق انگیزه نیست و مسئله اصلی که باعث دلسردی اکثر کاربران می‌شود، این است که رقابت در این حوزه بسیار بالا بوده و فرد باید صبر و حوصله کافی برای فعالیت در آن داشته باشد. چون اگر عجله کند و بخواهد راه چند ساله افراد موفق را یک شبه طی کند موفق نخواهد شد.

1. درآمدزایی از اینستاگرام

چه افرادی که از قبل مشهور بوده اند و چه کسانی که به واسطه اینستاگرام مشهور شده اند روزانه با جذب فالوور های بیشتر و جذاب کردن پیج شخصی خودشان می توانند بستر مناسبی را برای کسب درآمد فراهم کنند.

این موضوع باعث می‌شود که صفحه مورد نظر برای تبلیغات بسیار مناسب باشد و از تبلیغات به عنوان یک روش کسب درآمد بهره ببرد.

حتی اکثر صاحبان این صفحه ها از همین طریق می توانند محصولات مختلفی را بفروشند چون تعداد افرادی که در صفحه او فعال هستند بسیار بالا می رود و بالطبع اعتماد افراد را نیز می تواند جلب کند‌.
برای اینکه از پیج اینستاگرام خود پول درآورید فقط لازم است که یک صفحه بسازید و با سایر کاربران تعاملات انجام دهید تا فالوور های پیج شما بالا رود. هرچه تعداد فالوورها و نرخ تعامل پیج شما بالاتر باشد، احتمال کسب درآمد شما نیز بیشتر می شود.

2. کسب درآمد از تلگرام

این اپلیکیشن این روزها فیلتر می باشد اما با این حال باز هم افرادی هستند که از همین طریق درآمد دارند و خرج و مخارج خود را از آن تامین می کنند .
بعد از اینکه نرم افزار تلگرام را نصب کردید می توانید یک کانال ایجاد کنید و تلاش کنید تا دنبال کننده های کانال شما به تدریج افزایش یابد بعد از این می توانید در کانال خود تبلیغات انجام دهید و یا از طریق آن به فروش محصولات خود بپردازید.
تنها سختی که در این مرحله برای شما پیش می آید جذب دنبال کننده می باشد‌.

3. می توانید یک فریلنسر باشید

فریلنسر به کسی گفته می‌شود که پروژه‌های سایر افراد را به صورت کار در منزل و به صورت دورکاری انجام می‌دهد و در ازای انجام آن، مبلغی دریافت می‌کند. پروژه‌هایی مثل ترجمه، تایپ، طراحی، طراحی سایت، کارهای گرافیکی و یا حتی طراحی بنر را انجام دهند و در قبال آن پول دریافت کنند. که یک کار بی دردسر با زمان مورد نیز پایین می باشد‌.

4. کسب درآمد از فروشگاه‌های اینترنتی

این مورد از سایر موارد موجود سخت تر و پر هزینه تر می باشد اما دقیقا زمانی که توانستید عملکرد خوبی داشته باشید و تبلیغات درستی را پیش ببرید این مورد یک درآمد ثابت و موفق را برای شما در پیش دارد و هر بار بعد از جذب مشتری های بیشتر ارائه محصولات با کیفیت بیشتر می توانید پیشرفت کنید حتی اکثر مغازه داران و صاحبان بوتیک های مختلف بیشترین فروش خود را از طریق پیج های کاری خود در فضای مجازی دارند.

5. فعالیت در سایت‌های کلیکی

این مورد از کم دردسرترین روش های موجود در بین کارهای اینترنتی می باشد روش کار این سایت‌ها بدین صورت است که شما یک حساب کاربری برای شخص خودتان تشکیل می دهید و در ازای کلیک کردن بر روی برخی سایت‌های خاص و دیدن تبلیغات آنها، مبلغی بابت آن دریافت می‌کنید. میزان درآمد شما هم در این روش کاملا وابسته است به میزان کلیک شما برروی تبلیغات مختلف و دیدن آگهی‌های تبلیغاتی آنها

6. مشاوره در زمینه های مختلف به صورت اینترنتی

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید و می توانید این علم و تخصص را در اختیار دیگران قرار دهید می توانید یک پیج راه اندازی کنید و از آن طریق خدمات ارائه دهید چه در زمینه مشاوره ازدواج، مذهبی، اشتغال، در آمد زایی، روانشناسی و سایر مسائل و اگر هم خودتان در این زمینه ها سر رشته ای ندارید می توانید یک سایت راه اندازی کنید و برای جلسات مختلف متخصص های زمینه های مختلف را دعوت کنید‌.

7. آموزش آشپزی، آرایشگری به صورت آنلاین

می توانید فیلم‌ها و مطالب مربوط به آموزش آشپزی آرایشگری و بسیاری از حرفه های دیگر را در این سایت‌ها قرار دهید و به جذب مخاطب برای آن بپردازید. مطمئن باشید که اگر از آموزش های شما راضی باشند به راحتی می توانید مخاطب های بیشتری را جذب کنید‌.

8.کسب درآمد از طریق شرط بندی و بازی های آنلاین

این روزها افراد زیادی هستند که توانسته اند با مدیریت درست سرمایه و هدف گذاری صحیح از طریق بازی های آنلاین و پیش بینی های مختلف بر روی رشته های ورزشی درآمد بسیار بالایی را بدست آورند. البته باید حواستان باشد که این مورد یک شمشیر دو لبه تست و اگر طمع کنید به مشکل بر خواهید خورد و ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به سرمایه خود وارد کنید‌. دقت داشته باشید که زمانی که شروع به پیش بینی می کنید از سرمایه و پول اصلی خود مایه نگذارید و از پیش بینی رایگان یا پول اضافی خود را در این راستا خرج کنید‌.

اشتباهاتی که هر شخصی ممکن است در ابتدای کار دچار آن شود:

از خودتان انتظار نداشته باشید که راه چندین ساله را در یک شی سپری کنید.

- کسب درآمد از اینترنت کار هر کسی نیست!
- باید از شغل قبلی خود استعفا بدم!
- کسب درآمد از طریق اینترنت کار افراد تنبل است!
- اینترنت نیاز به تخصص خاصی ندارد!

نکته هایی برای موفقیت در این راستا

1. حتماً از قبل برنامه ریزی کنید

2. دانش کافی و به روز داشته باشید

3. با فضای رقابتی در دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید

4. دسته‌بندی کنید

5. خلاق و جذاب باشید

فقط باید امتحان کنید؛

به سراغ راهکارهای جدید بروید؛

برای مخاطبان خود خلاقیت ایجاد کنید؛

بحث‌های چالشی ایجاد کنید؛

مخاطبان را در بحث و در محصولات خود درگیر کنید؛

جایزه بدهید؛

حتی خود و کسب و کار خود را به چالش بکشید.

سخن آخر:

پس سعی کنید با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح، راه درست را برای کسب درآمد پیدا کنید و پولدار شوید!