41531
2513
614873
چهارشنبه 1 بهمن 1399
 
   
(267)
كامپيوتر
(126)
آموزش
(114)
املاك
(91)
اتومبيل
(754)
لوازم
(506)
خدمات
(47)
بازار كار
(526)
صنعت
(33)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
 

آمار روزانه

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
11/01
0
3581
36
10/30
0
24887
264
10/29
0
24066
266
10/28
1
23998
279
10/27
10
32290
738
 

فروش تیغ اره و ابزار برشی در فروشگاه اینترنتی چوبینر

ابزارهای برشی در تمامی صنایع از قبیل چوب، فلز و حتی صنعت مواد غذایی به کار می‌روند و در هنگام خرید مهم ترین آیتم کیفیت دندانه تیغه و قدرت برش آن ها محسوب می شود. برش نقش مهمی در تولید و ساخت بهتر محصولات دارد و اگر به خوبی قطعات برش بخورند نه تنها محصول با کیفیت و زیبایی تولید میشود بلکه در هدر رفتن متریال و پانل ها نیز صرفه جویی می گردد و وقت اپراتور برای برش های مجدد هدر نمی رود. در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع مختلف تیغ اره عرضه شده در فروشگاه اینترنتی چوبینر در اختیارتان قرار دهیم.

انواع تیغ اره

تیغ اره متناسب با نوع دستگاه در مدل های مختلف تولید می شود و علاوه بر آن از لحاظ تعداد دندانه، ابعاد، ضخامت و سرعت برش نیز با یکدیگر تفاوت دارند. ما در این مقاله به بررسی سه گروه از انواع تیغ اره به شرح زیر می پردازیم:

  1. تیغ اره دیسکی
  2. تیغ اره نواری
  3. تیغ اره عمود بر

تیغ اره دیسکی

تیغ اره دیسکی یکی از پرمصرف ترین انواع تیغ اره است که در ابعاد مختلف تولید می شود و با توجه به نوع دندانه و اندازه تیغه مناسب برش متریالی خاص و نصب بر روی دستگاه ویژه ای می باشد. تیغ اره دیسکی را با توجه به نوع متریال برشی به مدل های زیر می توان تقسیم نمود:

  • تیغ اره چوب بر
  • تیغ اره ام دی اف بر
  • تیغ اره فلز بر
  • تیغ اره شیارزن
  • تیغ اره خط زن

تیغ اره چوب بر

تیغ اره چوب بر به تیغ اره خام بری نیز معروف است و همان طور که مشخص است مختص برش چوب می باشد. تیغ اره چوب بر در قطرهای مختلف و ضخامت های متفاوت تولید می شود. لازم به ذکر است از نظر متخصصین تولید تیغ اره چوب بر هرچه تعداد دندانه کمتر باشد بیشتر مناسب برش چوب نرم است و هرچه تعداد دندانه بیشتر باشد مناسب برش چوب خشک است.

تیغ اره ام دی اف بر

تیغ اره ام دی اف بر نیز به شکلی طراحی شده است که متریال ام دی اف را برش می زند و این مدل نیز مانند سایر تیغ اره ها در قطر، ضخامت و شفت متفاوت تولید می گردد. از ویژگی های تیغ اره ام دی اف بر این مورد است که حتی اگر دستگاه دارای خط زن نباشد متریال به ندرت دچار لب پری و خطا در برش می گردد.

تیغ اره فلز بر

تیغ اره فلز بر از نامش مشخص است برای برش فلزاتی همچون آهن و آلومینیوم به کار می رود و د ابعاد مختلف تولید می گردد. دندانه تیغ اره فلز بر اگر از جنس فولاد باشد مناسب برش فلزات نرم و نازک است اما برای برش فلزات سخت و محکم بهتر است از تیغ اره های فلز بر دندانه الماسه و فولاد آلیاژی استفاده کرد.

تیغ اره شیارزن

تیغ اره شیار زن همان‌طور که از نامش مشخص است برای ایجاد شیار بر تخته‌های سه میل و محل اتصال و قرارگیری شیشه و ... به کار می‌رود و به صورت تک تیغ و چند تیغ تولید می‌شود. تیغ اره‌های تک تیغ قابلیت ایجاد یک شیار ثابت در سطح کار را دارد، اما تیغ اره شیار زن چند تیغ یا متغیر از چند تیغه متفاوت تشکیل‌ شده که در عرض‌های مختلف می‌توانند در سطح کار شیار ایجاد کنند.

تیغ اره خط زن

تیغ اره خط زن از لحاظ ابعاد کوچکتر از تیغ اره اصلی است و برای جلوگیری از لب پر شدن و خطا در برش بر روی دورکن و پانل بر نصب می گردد و جهت چرخش آن خلاف چرخش تیغ اره اصلی می باشد. تیغ اره خط زن در دو مدل یک تکه و دو تکه تولید می شود.

تیغ اره نواری

تیغ اره نواری یک نمونه ابزار برشی است که بر روی اره فلکه نصصب می گردد. هنگام خرید تیغ اره نواری که به اره فلکه نیز خوانده می شود باید به ضخامت و عرض تیغه توجه کنید و همچنین فاصله دندانه ها که گام تیغ اره نواری را مشخص می کند بررسی شوند. تیغ اره نواری یکی از ابزارهای برشی است که علاوه بر برش چوب در صنعت مواد غذایی برای برش گوشت و استخوان نیز استفاده میشود.

تیغ اره عمود بر

تیغ اره عمود بر مخصوص نصب بر روی اره عمود بر یا همان اره چکشی است که ابزار مناسبی جهت برش در زاویه های مختلف، برش چرخشی و برش از مرکز متریال می باشد. تیغ اره عمود بر در ابعاد مختلف که به کوتاه و بلند معروف است تولید می شود و در اکثر موارد در تولید آن ها از فولاد تند بر یا HSS استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تیغ اره عمود بر با دندانه های متفاوت برای برش چوب، فلز، پلاستیک و... تولید می گردد.

قیمت تیغ اره

لازم به ذکر است که تیغ اره در مدل های مختلفی تولید می شود که در فروشگاه چوبینر موجود می باشند. جهت کسب اطلاعات لازم درباره قیمت انواع تیغ اره می توانید از طریق راه های زیر با چوبینر ارتباط برقرار کنید:

09021235626 – 02166563048 – 02634647972

Choobiner.ir