41525
2513
614864
چهارشنبه 1 بهمن 1399
 
   
(267)
كامپيوتر
(126)
آموزش
(114)
املاك
(91)
اتومبيل
(754)
لوازم
(506)
خدمات
(47)
بازار كار
(526)
صنعت
(33)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
 

آمار روزانه

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
11/01
0
2751
25
10/30
0
24887
264
10/29
0
24066
266
10/28
1
23998
279
10/27
10
32290
738
 

ساخت تابلو لایت باکس و تابلو استیل برای پزشکان

 

تابلو لایت باکسبه جعبه هایی نورانی گفته می شود که برای ساخت آن از متریال های متفاوتی نظیر چوب، آلومینیوم و پلکسی گلاس استفاده می کنند و نورپردازی تابلو لایت باکسبا ال ای دی، اس ام دی و در برخی مواقع نور مهتابی امکان پذیر است. از کاربردهای تابلو لایت باکس می توان به ایجاد سقف کاذب، فضای دکوراتیو، ساخت تابلوهای تبلیغاتی و آسمان مجازی اشاره کرد.

 

لایت باکس تبریز هم پیشنهاد بسیار خوبی می باشد، زیرا بهترین تابلوهای لایت باکس در تبریز به چاپ می رسند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

در مورد تابلو استیل چه می دانید؟

 

تابلو استیل یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود که در آن زیبایی های بسیار زیادی را می توان شاهد بود. تابلو استیل براق می باشد و از مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی و همچنین اشعه ماورا بنفش برخوردار است. البته ضد زنگ بودن آن را نمی توان نادیده گرفت و به همین دلیل در قالب تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی و تابلو شرکتی کاربرد بسیاری دارد.

 

برای ساخت تابلو استیل از فلزهای مختلفی نظیر آهن، برنج و مس استفاده می کنند. اما این فلزات خاصیت ضد زنگ بودن را ندارند و زمانی که آلیاژ استیل وارد صنعت شد، جایگزین این فلزها گردید و تابلو سازها آن را برای ساخت به کار بردند.

 

لایت باکس پزشکان

 

تابلو لایت باکسپزشکان از تابلوهایی به شمار می رود که امروزه پزشکان زیادی برای نورانی معرفی مطب خود از آن استفاده می کنند. معمولا ترکیب رنگ این تابلو آبی و سفید می باشد که با درج مشخصات پزشک، بر روی دیوارها و یا آویز نمون نصب می گردد. اندازه و ابعادی که یک پزشک انتخاب می کند تاثیر زیادی در قیمت تابلو لایت باکس پزشکان خواهد گذاشت. البته برخی از پزشکان برای داخل مطب خود هم از این نوع تابلو استفاده می کنند.

 

         

 

تابلو لایت باکس

 

برخی از انواع تابلو لایت باکس از نظر متریال را نام برده و توضیح دهید؟

 

لایت باکس آلومینیومی: برای ساخت این نوع از تابلو از ابزارها و دستگاه های مربوطه که شکل قاب دارند، استفاده می شود. برای این کار فضایی در دو طرف قاب طراحی می شود که یک طرف آن پلکسی گلاس بوده و نشان دهنده نمای اصلی می باشد و طرف دیگر برای بسته شدن تابلو مورد استفاده قرار می گیرد.

 

لایت باکس اسنپ فریم: از تابلوهای بسیار مدرن تبلیغاتی می باشد که برای ساخت آن از قاب آلومینیومی در کنار چاپ بک لایت و پکسی گلاس استفاده میکنند و در سالن های نمایشگاهی، متروها و همچنین پاساژها کاربرد دارد.

 

لایت باکس اسنپ اسلیم: از تکنولوژی های به روزی جهت ساخت تابلو لایت باکساسنپ اسلیم استفاده می کنند و طراحی آن به گونه است که امکان باز و بسته کردن تابلو از هر چهار طرف وجود دارد.

 

لایت باکس مگنتی: از موارد پر کاربرد این تابلو می توان به مکان های مختلفی نظیر مراکز درمانی و بیمارستان ها، مراکز تجاری، متروها، فرودگاه ها، داخل آسانسورها اشاره کرد.

لایت باکس کریستالی: از لایت باکس کریستالی برای فضاهای دکوراتیو و تبلیغاتی استفاده می شود و یکی از زیباترین تابلوها محسوب می شود و از موارد مشابه استفاده آن به محیط هایی مانند، کابین هواپیما و قطار، آموزشگاه ها، رستوران، مدارس و مترو می توان اشاره کرد.