6986
1956
190264
جمعه 4 اسفند 1396
 
   
(182)
كامپيوتر
(92)
آموزش
(97)
املاك
(81)
اتومبيل
(610)
لوازم
(344)
خدمات
(36)
بازار كار
(336)
صنعت
(26)
ارتباطات
(0)
شخصی
(0)
فنی
   

آموزش سازدهنی

آموزش سازدهنی
آموزش سازدهنی
آموزش سازدهنی
تعداد بازدید
50307 دفعه
تعداد کلیک
265 دفعه
تاریخ انقضاء
چهارشنبه, 04 مهر 1397
تاریخ ثبت
سه شنبه, 04 مهر 1396
تلفن
شهرآشوب: ۸۸۰۸۱۶۳۹ – ۸۸۳۶۵۶۴۲ – ۸۸۰۸۱۶۴۱ - سازخورشید: ۲۲۶۳۶۳۷۷ – ۲۲۶۰۵۹۶۸
آدرس
ایران - تهران -تهران -شهرآشوب: شهرک غرب ، بلوار پونک باختری ، خیابان بهارستان ، نبش سپهر ، پلاک ۲۷ - سازخورشید: خیابان دولت، بلوار کاوه، نبش اخلاقی غربی، پلاک ۲۹ طب
آدرس وبی
گروه : آموزش
زیر گروه : موسيقي

انسان ها نیازهای بسیاری را دارا هستند و فلسفه زندگی بر مبنای برطرف ساختن خواسته های انسان ها شکل گرفت. گویی تا انسان نیازی نداشته باشد زندگی اش تغییری نمی کند و یا آن را تغییری نمی دهد. بی پروا باید گفت موسیقی به عنوان تغلیظ کننده عواطف و احساسات در کائنات به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای بشری شناخته می شود تا جایی که بشر امروزی برای ارتباط گرفتن با گیاهان نیز از موسیقی بهره می برد و گویی به آن هم چون هوا نیازمند می باشد.

با علم به شناخت این نیاز روز افزون در سال ۱۳۷۸ شمسی مرکزی کوچک اما با ایده هایی بزرگ به نام خانه سازدهنی بنا نهاده شد، شهرام شادان فر که خود از تحصیلکردگان عالی حوزه موسیقی می باشد با اولویت تغییر نگرش به سازدهنی از اسباب بازی به یک ساز، خانه سازدهنی را پی ریزی نمود و امروز پس از سال ها تلاش در عرصه تربیت و آموزش مفتخر به داشتن اولین ارکستر سازدهنی ایران و خاورمیانه و هم چنین اولین مرکزآموزش آکادمیک سازدهنی کودکان می باشد.

آموزش ترمیک، دوره های آزاد، دوره های بلوز، آموزش سازدهنی به کودکان و برگزاری دوره های فان هارمونیکا جزو خدماتی است که در این سال ها به دوست داران سازدهنی ارائه کردیم.

ارتباط با صاحب تبلیغ : harmonicahome

* : برای تکمیل فرم ستاره دارها را پر کنید
گیرنده : harmonicahome
فعالیت های خانه سازدهنی برگزاری اولین جشنواره خانه سازدهنی – ۱۳۸۶ شرکت در دومین فستیوال نوای شهرآشوب – بهمن ۱۳۹۰ برگزاری دومین جشنواره خانه سازدهنی – اسفند ۱۳۹۰ شرکت در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فجر – بهمن ۱۳۹۲ شرکت در سومین فستیوال نوای شهرآشوب – شهریور ۱۳۹۳ برگزاری سومین جشنواره خانه سازدهنی – اسفند ۱۳۹۳ شرکت در برنامه هفته جهانی محیط زیست – سرای محله شهرآرا – خرداد ۱۳۹۴ شرکت در مراسم گلریزان حمایت از اتیسم – تیر ۱۳۹۴ شرکت در چهارمین فستیوال نوای شهرآشوب – ۱۳۹۵ شرکت در مراسم گلریزان بجه های استثنائی – ۱۳۹۵

تبلیغات ویژه ستاره دار

عکس و متنی ویژه

آذر کلایمر تبریز جایگزین داربست سعی نموده است تا با متمرکز کردن...

گروه صنعتی ...

قیمت ورق رنگی طرح سفال ورق شیروانی پرچین ورق طرح سفال ژنوا تایل پرچین...

کالای آهن شکوریبورس انواع لوله آب ، لوله فولادی ، لوله گاز ، لوله مانیس گاز ، لوله بدون درز...